Biuro rachunkowe
Więzień Labiryntu

Jesteśmy Twoim światłem

Przeczytaj o nas

Idea

 

Każdego dnia zmagając się z otaczającą nas rzeczywistością - pułapkami zmieniających się tajemniczych przepisów podatkowych, rosnącą inflacją, brakami w asortymencie czujemy się jak przysłowiowi więźniowie - więźniowie labiryntu podatkowego.

 

Biuro rachunkowe Więzień Labiryntu pozwoli Państwu nie zagłębiać się w ten świat i przeprowadzi przez labirynt przepisów podatkowych. Nasze wsparcie i profesjonalna obsługa umożliwią prowadzenie biznesu bez zamartwiania się tematami księgowymi.

 

Więzień Labiryntu Księgowość Aneta Gruda jest nowym biurem rachunkowym na łódzkim rynku. Jest prowadzone przez księgową z niemalże 10-letnim doświadczeniem w zakresie rozliczania ksiąg handlowych, księgowości uproszczonej oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Śledzenie zmian podatkowych na bieżąco, poszerzanie zdobytej wiedzy poprzez udział w szkoleniach, stanowi gwarancję zadowolonych klientów.

 

 

Biuro rachunkowe Więzień Labiryntu stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających podatników, dostosować ofertę indywidualnie do potrzeb Państwa księgowości, jednocześnie dopełniając wszelkich formalności oraz terminów.

Komunikacja

 

 

Podstawą naszej pracy jest efektywna komunikacja z podatnikiem. Mając świadomość, jak istotny dla Państwa jest dostęp do bieżących informacji o wysokości przychodów, kosztów, wypracowanym zysku lub poniesionej stracie, a także rozliczeniach z kontrahentami oraz wysokości podatków, zapewniamy telefoniczny oraz mailowy kontakt z biurem, a także elastyczność w kwestii terminów i miejsc spotkań.

 

Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz doświadczenie w obszarze księgowości, podatków, analizie danych oraz efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem oferujemy Państwu również wsparcie w zakresie otwierania działalności, wprowadzania wewnętrznych regulacji i rozwiązań usprawniających bieżącą działalność Państwa firm.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz